namai
stavlaft hytte
Rąstiniai & stavlaft namai
LHM RĄSTINIAI NAMAI statomi naudojant tradicines norvegiškas technologijas. Kiekvieno rąsto sujungimas daromas meistro rankomis. Standartinis sienojų storis - 20 cm. Tačiau pagal spec užsakymą gali būti ir didesnis. 
„STAVLAFT“ TIPO NAMAI – tai rąstinio ir karkasinio namo derinys, labai populiarus Norvegijoje. Pirmasis aukštas statomas karkasinis, antrasis – kaip tradicinis rąstinis namas. Šio namo pranašumai: geresnė šiluminė izoliacija, platesnės interjero ir eksterjero dizaino galimybės.
Rąstiniai & stavlaft namai galerija
KAIP STATOMI RĄSTINIAI IR STAVLAFT NAMAI
iconhowwemakethem.jpg
Specialiai paruošta mediena
  • Medieną namų statybai mums tiekia MEDENIS kuris priklauso LHM įmonių grupei. Šią įmonę įkūrėme siekdami užtikrinti aukščiausią gamybai ir statybai naudojamos medienos kokybę.
  • Statybinę medieną tiekiame iš Švedijos, kur ji yra pačios geriausios kokybės, atitinka C24 atsparumo klasę - tinkama net didelėms apkrovoms.
  • Visi rąstų sienojai yra išdžiovinti iki ne daugiau nei 18 proc. drėgmės. Tai yra būtina sąlyga aukštai rąstinio namo kokybei užtikrinti. Ši medienos drėgnumo garantija įrašyta mūsų sutartyse.
  • Turime įvairiausio ilgio rąstų, net iki 10 metrų ilgio, todėl statant rąstinius namus nedaromi jokie matomi sujungimai.
productionmeeting.jpg
Namo projektavimas
  • Namo projektas daromas naudojant 3D namų projektavimo programinę įrangą.
  • LHM stiprioji pusė - tai gebėjimas profesionaliai pastatyti ir įrengti aukštos kokybės medinius pastatus iki rakto. Todėl kiekvienas namo projektas yra aptariamas susirinkime, kuriame dalyvauja atsakingi asmenys iš visų skyrių. Smulkiai suplanuojamos visos veiklos nuo žaliavų tiekimo, namo projektavimo, gamybos iki surinkimo. Šiame susirinkime aptariamos visos detalės, padaromi paskutiniai pakeitimai. Po gamybinio susitikimo daromi pakeitimai jau turi įtakos galutinei namo kainai.
assemblingloghouse.jpg
Namo gamyba
  • Namas pagaminamas ir surenkamas įmonės patalpose. Šį darbą atlieka jau ilgus metus mūsų įmonėje dirbantys specialistai
  • Tada visos jo dalys sužymimos pagal specialų planą, namas išmontuojamas ir nuvežamas į statybos vietą.
  • Vietoje namas surenkamas per 1-4 dienas, specialiai apmokytų profesionalų brigados - taip užtikriname, kad namas bus surinktas tinkamai. Vidaus įrengimas užtrunka iki 40 darbo dienų, priklausomai nuo projekto dydžio ir sudėtingumo. 100 m2 namą kartais pilnai įrengiame ir per 3 savaites.
Susisiekite su mumis