namai
Apie LHM
Gerbiamas kliente,

LHM įmonių grupės veikla prasidėjo 2002 metais, kada, būdami dar labai jauni, degėme noru sukurti savo verslą. Tuo metu neturėjome nei darbuotojų, nei modernios įrangos - pirmuosius namus statėme dviese savo rankomis.

Pagrindinis mūsų tikslas nuo pat pradžių buvo užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę. Niekada nepasiduodavome klientų prašymui mažinti kainą, mažinant galutinio rezultato kokybę. Šiuo principu vadovaujamės iki šiol.

Įmonei augant, gamybinių patalpų plotas išsiplėtė nuo 500m2 iki 7000m2, darbuotojų skaičius išaugo iki daugiau nei 100.

Didėjant gamybos apimtims, pradėjome vis dažniau susidurti su kokybiškų žaliavų tiekimo problemomis. Nesitaikstydami su šia situacija 2008 metais įsteigėme statybinės medienos, dailylenčių, grindinių lentų ir kitų medienos gaminių tiekimo įmonę UAB "MEDENIS", o vėliau ir medienos masyvo baldų ir laiptų gamybos padalinius. 2014 metais tapome keturių įmonių grupe, kurias vienija atnaujintas prekinis ženklas - LHM.

LHM šiai dienai turi modernius įrengimus, kompiuterizuotą CNC medienos apdirbimo centrą, dažymo ir džiovinimo patalpas, medienos gaminių sandėlius. Namų, laiptų ir baldų projektavimui naudojame pažangią 3D programinę įrangą.

Vertiname ir didžiuojamės savo darbuotojų komanda - tikrų profesionalų, atsidavusių ir atsakingų. Savo kolektyvui stengiamės garantuoti didesnius nei rinkos atlyginimus, draugišką požiūrį, betarpišką bendravimą, linksmas įmonės šventes. Suprantame, kad tik gerbdami ir mylėdami savo darbuotojus mes galėsime džiaugtis gerais įmonės rezultatais, maža darbuotojų kaita.
Turėdami tokią puikią komandą, esame laimėję įvairius Nacionalinius ir vietinius apdovanojimus: LR Ūkio ministerijos diplomą ir medalį "Už nuopelnus verslui", LR Ūkio ministerijos apdovanojimą "Už drąsias investicijas", 2 kartus Plungės metų įmonės pirmos vietos apdovanojimus, CR "Stipriausi Lietuvoje", VŽ "Gazelės" titulą ir kt.

Didelio entuziazmo, sunkaus darbo ir nuolatinių pastangų visur išlaikyti aukštą kokybę dėka, LHM gali pasigirti 11 sėkmingų verslo metų ir daugiau nei 300 užbaigtų namų projektų. Didžiuojamės, kad mumis pasitiki verslo partneriai iš Norvegijos, Švedijos, Lietuvos ir kitų šalių. Kokybė - mūsų vizitinė kortelė ir pati geriausia reklama.

Pagarbiai,
Nerijus Eimutis and Laurynas Mitkus